Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maximální cena  za žáka je 70,- Kč (včetně dopravy, instalace a přednášky), čím vyšší počet žáků, tím nižší cena na žáka (viz množstevní sleva).

 Minimální počet žáků při objednání výstavy na Vaši školu je 180 žáků, nebo pevná částka 12.600,-Kč (včetně dopravy, instalace a přednášky)

cena pro šk. rok 2020/21

 

Možnost využití i pracovních listů aj. viz 

https://exkursepravekem.estranky.cz/clanky/ke-stazeni.html

 

 

Pro objednání lze kontaktovat jak telefonicky +420722300123,

tak emailem: exkursepravekem@gmail.com

sarka@historickeosobnosti.cz

 

   Většinou ke škole přijíždíme okolo 7°° (8°°), následuje instalace výstavy a na druhou (třetí)  vyučovací hodinu je výstava připravena pro žáky.

Příprava výukového programu je časově náročná (1,5 - 2 hod). Musíte tedy počítat s časovou rezervou před začátkem.

Jeden vstup trvá cca 45 - 60 minut (záleží na dětech, kolik mají dotazů, zda se chtějí u exponátů vyfotit samostatně aj...).

    Maximální počet dětí na jeden vstup 100 - 110, ozvučení mikrofonem je zabezpečeno z naší strany. Počet vstupů přenecháváme i na vedení školy, záleží na velikosti tělocvičny, počtu žáků - tedy  na uvážení konkrétní situace.

K jedné straně tělocvičny bývá instalována výstava, k druhé - protilehlé - si připravíte žíněnky a lavičky pro žáky. Vzhledem k množství vystavovaných exponátů žíněnky i lavičky se mohou připravit těsně před začátkem prvního vstupu.